VÄGGLAMPOR, 1 par, metall, ASEA Belysning, 1900-tal.

213940. VÄGGLAMPOR, 1 par, metall, ASEA Belysning, 1900-tal.

Kupans diameter ca 18,5 cm.

Slitage, repor/färgbortfall, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kupans diameter ca 18,5 cm.

Antal besök: 1 162