PARTI PLAST med mera, mestadels Husqvarna, 1960/70-tal.

21392. PARTI PLAST med mera, mestadels Husqvarna, 1960/70-tal.

Bestående av bland annat speceriburkar, borstar, smörlådor, äggkoppar samt kylväska "Taffel" design Sigvard Bernadotte.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 2 512