WALDEMAR SJÖLANDER. Stilleben, olja på pannå, sign.

213925. WALDEMAR SJÖLANDER. Stilleben, olja på pannå, sign.

59x82 cm.

Waldemar Sjölander (1908–1988)

Gör en kostnadsfri värdering!

59x82 cm.

Antal besök: 728