Slät ring, 23K guld, graverad "Nikolaus 17/5 1907", stämplad 23K, S&E (Severin & Eriksson, Härnösand).
Storlek 17
Vikt 8,93 gram.
Ytslitage. Monogram.
Storlek 17
Vikt 8,93 gram.
Ytslitage. Monogram.