GULDRING, 23K, 1907.

GULDRING, 23K, 1907.
2138956. GULDRING, 23K, 1907.

Slät ring, 23K guld, graverad "Nikolaus 17/5 1907", stämplad 23K, S&E (Severin & Eriksson, Härnösand).
Storlek 17
Vikt 8,93 gram.

Ytslitage. Monogram.

Gör en kostnadsfri värdering!
2138956. GULDRING, 23K, 1907.

Storlek 17
Vikt 8,93 gram.

Ytslitage. Monogram.

Antal besök: 654