LJUSSTAKAR. 1 par. Tenn. 1800-talets andra hälft.

213891. LJUSSTAKAR. 1 par. Tenn. 1800-talets andra hälft.

Balusterformat ben med rund fotplatta.
Höjd 30 cm.
Fotens diameter 12,5 cm.

Gravyr på båda ljusstakarna I.O. & J.P. 1892
Den ena ljusstaken har märken på manschetten.
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 30 cm.
Fotens diameter 12,5 cm.

Repor.

Antal besök: 624