HUGO CARLBERG. "Lördagsafton i Småland". Olja på duk, signerad.

213881. HUGO CARLBERG. "Lördagsafton i Småland". Olja på duk, signerad.

Ca. 60x68 cm.

Hugo Carlberg (1880–1943)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 60x68 cm.

Hugo Carlberg (1880–1943)

Antal besök: 1 225