GLASFÖREMÅL, 8 st, 18/1900-tal.

213857. GLASFÖREMÅL, 8 st, 18/1900-tal.

Vaser, skålar samt karaffer i varierande färger.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 737