Golana Commodore automatisk.

Golana Commodore automatisk.
2138558. Golana Commodore automatisk.

Golana Commodore automatisk, rostfritt stålarmband.

Åldersanpassat tillstånd med tecken på slitage, repor på glaset. Scratch fungerade när katalogiserades. En funktionell garanti tillhandahålls inte.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 484