SNEAKERS, Gucci, storlek 7,5.

SNEAKERS, Gucci, storlek 7,5.
2138357. SNEAKERS, Gucci, storlek 7,5.

Brunt skinn och tyg med snörning. Märkt "GUCCI made in italy".

Bruksslitage, Fläckar och repor. Hårdare ställvis.
Missfärgning vid den vita kanten, med märke.

Tema

Tema vintage

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Tema vintage

Antal besök: 721