LARS NORRMAN. Multitryck för IKEA 1971.

2138335. LARS NORRMAN. Multitryck för IKEA 1971.

Monterad på träskiva med ram av furulist.
Ca 91x61 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 91x61 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Antal besök: 861