FÅTÖLJER 1 par, "Amiral", Karin Mobring för IKEA. 1900-tal.

21382. FÅTÖLJER 1 par, "Amiral", Karin Mobring för IKEA. 1900-tal.

Kromad stomme. Naturfärgat läder.

Fläckar. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fläckar. Slitage.

Antal besök: 23 125