Del av ordensmärke på nål, 18k samt 14k guld, 1950-tal.

213804. Del av ordensmärke på nål, 18k samt 14k guld, 1950-tal.

Kronan del av ordensmärke, 14k
på nål, med spänne 18k, vikt ca 3,45 gram.

Delvis otydliga stämplar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Delvis otydliga stämplar.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 881