Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Keramik & Porslin
Europeiskt
JOHAN JOHANSON. Olja på papp. Marin motiv. Signerad Joh. Johanson.
213787. JOHAN JOHANSON. Olja på papp. Marin motiv. Signerad Joh. Johanson.
44x79 cm.
Repa.
Gör en kostnadsfri värdering!
44x79 cm.
Repa.
Garpenhus Auktioner
1 047