JOHAN JOHANSON. Olja på papp. Marin motiv. Signerad Joh. Johanson.

213787. JOHAN JOHANSON. Olja på papp. Marin motiv. Signerad Joh. Johanson.

44x79 cm.

Repa.

Gör en kostnadsfri värdering!

44x79 cm.

Repa.

Antal besök: 1 047