KÖKSBORD, Lammhults med klaff.

2137316. KÖKSBORD, Lammhults med klaff.

nr 925
Höjd 72 cm
Längd 115 cm
Bredd 79 cm
Extralängd på skiva 55 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

nr 925
Höjd 72 cm
Längd 115 cm
Bredd 79 cm
Extralängd på skiva 55 cm.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 690