nr 925
Höjd 72 cm
Längd 115 cm
Bredd 79 cm
Extralängd på skiva 55 cm.
Bruksslitage, repor.
nr 925
Höjd 72 cm
Längd 115 cm
Bredd 79 cm
Extralängd på skiva 55 cm.
Bruksslitage, repor.