GEORG CHAMBERS JR. Olja på duk, signerad G. Chambers jr, 1800-tal, England.

213698. GEORG CHAMBERS JR. Olja på duk, signerad G. Chambers jr, 1800-tal, England.

84,5 x 60 cm.

Lackad samt åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

84,5 x 60 cm.

Lackad samt åldersslitage.

Antal besök: 1 158