SKRIVBORD, mahogny/rotfaner med brun skinnskiva, nyrenässans.

213690. SKRIVBORD, mahogny/rotfaner med brun skinnskiva, nyrenässans.

Längd 138, bredd 79, höjd 79 cm.

Slitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 649