RADIO, Bravour, 1950-tal, Danmark.

2136828. RADIO, Bravour, 1950-tal, Danmark.

Bravour FM2 radio för fm-bandet, kabinett i bakelit.
Mått: bredd 9, djup 29, höjd 11,5 cm.

Repor och märken, kabinett med smärre ålderspåverkan. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Tema

En samling radioapparater

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

En samling radioapparater

Antal besök: 761