SKÄNK, allmoge, överdel med lådor, 1800-talets slut.

213677. SKÄNK, allmoge, överdel med lådor, 1800-talets slut.

Målad i björkimitation.
Längd 129, bredd 57, höjd 163 cm.

Renoverad, kompletterad, färgbortfall, skador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Målad i björkimitation.

Nycklar saknas.

Antal besök: 739