KLAFFBORD, fur, sent 1800-tal.

213665. KLAFFBORD, fur, sent 1800-tal.

Längd 78, bredd 45-171, höjd 76,5 cm.

Slitage, låda saknas samt nya gångjärn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 589