PÄLSKAPPA, vändbar, SAGA FOX, Furrytale, Finland, 1900-tal. Strl ca 40/42.

213663. PÄLSKAPPA, vändbar, SAGA FOX, Furrytale, Finland, 1900-tal. Strl ca 40/42.

Troligen blåräv. Hellång rak modell. Päls sydd i våder. Vändbar med skinn i chevronmönster. I sidan dolda fickor. Hyskor.
Rygglängd 112 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygglängd 112 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 864