FÅTÖLJ, "Janus", Kurt Östervig, Jason Ringsted. 1955.

213652. FÅTÖLJ, "Janus", Kurt Östervig, Jason Ringsted. 1955.

Stomme i teak samt bok. Lösa dynor, senare klädsel. Brickmärkt.

Slitage, skador, lagningar, sprickor, träbit saknas under högra fästet armstöd bakben, smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 762