PINGISBORD.

PINGISBORD.
2136436. PINGISBORD.

Pingisbord med 2 vikbara sidor .
2 stycken.
135x135cm.

Bruksslitage, samt märken och repor.

Tema

Föremål från Ericsbergs slott: Del 1

Gör en kostnadsfri värdering!
2136436. PINGISBORD.

2 stycken.
135x135cm.

Tema

Antal besök: 975