SNURRFÅTÖLJ MED UTFÄLLBAR FOTPALL, svart skinn.

213637. SNURRFÅTÖLJ MED UTFÄLLBAR FOTPALL, svart skinn.

1900-talets andra hälft.

Slitage samt dragkedja sönder.

Gör en kostnadsfri värdering!

1900-talets andra hälft.

Antal besök: 1 050