STOLAR, 8 stycken, Karl Johan, 1800-tal.

213634. STOLAR, 8 stycken, Karl Johan, 1800-tal.

Peltaformad ryggbricka. Ljus randig klädsel. Stoppad sits.

Bruksslitage, mindre repor samt sprickor i stomme. Fläckar på klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 991