STORMHATT samt ASK, GLH, Elhå. 1900-tal.

213616. STORMHATT samt ASK, GLH, Elhå. 1900-tal.

Strl ca 54,5.

Bruksslitage, fläckar på asken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Strl ca 54,5.

Antal besök: 1 009