OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, Signerad O Pascal.

213607. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, Signerad O Pascal.

Motiv med segelbåtar. 26x40 cm.

Smärre färgbortfall, ram med små skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 377