JEAN ROSENGREN. Olja på duk, Skogsstig, signerad J. Rosengren.

213598. JEAN ROSENGREN. Olja på duk, Skogsstig, signerad J. Rosengren.

33 x 41 cm.

Jean Rosengren (1894–1965)

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x 41 cm.

Jean Rosengren (1894–1965)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 675