PARTI SAMESLÖJD, 5 delar, bl.a. knivar och nålhus, 1900-tal.

213593. PARTI SAMESLÖJD, 5 delar, bl.a. knivar och nålhus, 1900-tal.

Knivar, längd 19 - 21 cm.

Bruksslitage, skada på nålhusets övre del.

Gör en kostnadsfri värdering!

Knivar, längd 19 - 21 cm.

Antal besök: 1 005