ALLMOGESKRIN, 1700-tal.

ALLMOGESKRIN, 1700-tal.
213570. ALLMOGESKRIN, 1700-tal.

Reseskrin, Längd 46 cm, bredd 31 cm, höjd 25 cm. Orginallås samt nyckel.

Ålder samt brukslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ålder samt brukslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 205