JOHN CUTHBERT SALMON. akvarell på papper, uppfordrad, signerad och daterad 1901-2.

213564. JOHN CUTHBERT SALMON. akvarell på papper, uppfordrad, signerad och daterad 1901-2.

50 x 74cm.

Senare bemålad och lagad. Slitage i kanter.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 74cm.

Antal besök: 820