GLASFÖREMÅL, 6 delar bland annat Reijmyre, 1900-tal.

213562. GLASFÖREMÅL, 6 delar bland annat Reijmyre, 1900-tal.

Höjd 6-24 cm.
Bland annat Fuga, Orrefors.

Bruksslitage. Lilla gröna vasen med vattenskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 6-24 cm.
Bland annat Fuga, Orrefors.

Antal besök: 390