JÄRNSÄNG, proveniens Börstorp slott, 1800/1900-tal.

213543. JÄRNSÄNG, proveniens Börstorp slott, 1800/1900-tal.

Mässingsknoppar och detaljer. Ca. längd 195, bredd 90, höjd.

Slitage, slagmärken. Större knopp lös. Delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 351