NEUPER, KLAUS. (Nürnberg 1949 - 2007 på semester i Grekland) - ”3 strukturella bilder” - tempera och gips/papper.

213540. NEUPER, KLAUS. (Nürnberg 1949 - 2007 på semester i Grekland) - ”3 strukturella bilder” - tempera och gips/papper.

16,9 x 11,7 cm/12,5 x 17,5 cm/12,2 x 17,4 cm Varje signerad och daterad nedanför bilden: K. Neuper 2000 (två signerade längst ner till höger på bilden). Inramad i en passe-partout. I linnebunden kassett.

Gör en kostnadsfri värdering!

HannoVerum
Antal besök: 1 096