KLAUS NEUPER. (Nürnberg 1949 - 2007 på semester i Grekland) - ”La Musica - Walzer 5812" -.

213526. KLAUS NEUPER. (Nürnberg 1949 - 2007 på semester i Grekland) - ”La Musica - Walzer 5812" -.

Collage av tempera, gips och musik/duk. 101 x 20 cm A tergo signerad, daterad och betitlad: Neuper 2002.

Gör en kostnadsfri värdering!

HannoVerum
Antal besök: 1 552