TAKLAMPA, Markslöjd, 2000-tal.

2134857. TAKLAMPA, Markslöjd, 2000-tal.

Diameter ca 39 cm. Höjd ca 28 cm.

Ej funktionstestad. Ytslitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 722