Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
ERIK LUNDGREN. Olja på duk, Göteborgs Hamn, signerad.
213454. ERIK LUNDGREN. Olja på duk, Göteborgs Hamn, signerad.
38 x 45cm.
Smärre färgbortfall.
Gör en kostnadsfri värdering!
38 x 45cm.
Smärre färgbortfall.
Göteborgs Auktionsverk
5 005