SENAPSKANNA MED SKE, silver och glas, gustavianska stil, 1900-tal.

213418. SENAPSKANNA MED SKE, silver och glas, gustavianska stil, 1900-tal.

Höjd ca. 8 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 8 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 774