KARAFFER, PARAPLYGLAS samt SNAPSGLAS, 12 delar,1800/1900-tal.

213415. KARAFFER, PARAPLYGLAS samt SNAPSGLAS, 12 delar,1800/1900-tal.

Karaffer i Cranberry-glas samt med påklipp, höjd 18,5 cm - 21,5 cm.
7 st paraplyglas, höjd 10,5 - 11,5 cm.
2 st snapsglas på hög fot, höjd 13,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 903