GLAS och PORSLIN mm bland annat Gustavsberg, Ekeby.

213400. GLAS och PORSLIN mm bland annat Gustavsberg, Ekeby.

Leksak, Coca Cola björn, ALPS Japan.
Servisdelar bland annat Gefyr Gustavsberg mm.
Bordsuppsats, glas.

Slitage. Bordsuppsats med lagning samt delar passar ej helt.
Björn med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bordsuppsats, glas.

Björn med skador.

Antal besök: 964