BORDSLAMPOR, 1 par, målat och förgyllt trä.

213381. BORDSLAMPOR, 1 par, målat och förgyllt trä.

Höjd 51 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 51 cm.

Brukslitage.

Antal besök: 588