SÄNGBORD, engelsk still, 1900 tal.

2133785. SÄNGBORD, engelsk still, 1900 tal.

Höjd 46 cm
Bredd 48 cm
Djup 38 cm.

Bruksslitage, märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 46 cm
Bredd 48 cm
Djup 38 cm.

Bruksslitage, märken, repor.

Antal besök: 371