BOKHYLLA, betsad björk, 1930/40-tal.

213339. BOKHYLLA, betsad björk, 1930/40-tal.

Höjd 83 cm.
86 x 29 cm.

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 83 cm.
86 x 29 cm.

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 3 639