ANNA-KARIN BRUS. collage/olja på mdf, signerad a tergo A-K Brus 2009, "Barnvakt / Babysetter".

213335. ANNA-KARIN BRUS. collage/olja på mdf, signerad a tergo A-K Brus 2009, "Barnvakt / Babysetter".

40 x 30 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 30 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 934