DELAR TILL SERVIS, 31 delar, Blå Blom, Rörstrand och Gustavsberg.

213319. DELAR TILL SERVIS, 31 delar, Blå Blom, Rörstrand och Gustavsberg.

5 förrättsstallrikar
5 mattallrikar
4 assietter
3 djupa tallrika
4 kaffekoppar med fat
tekanna
kaffekanna
sockerskål
2 skålar
uppläggsfat
såssnipa
gräddkanna
skål
mjölkkanna.

4 kaffefat medföljer
1 assiett, lagad, medföljer
2 kaffekopp medföljer, lagning
kaffekanna, nagg
sockerskål, nagg
skålens lock saknas
genomgående nagg på undersida.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 förrättsstallrikar
5 mattallrikar
4 assietter
3 djupa tallrika
4 kaffekoppar med fat
tekanna
kaffekanna
sockerskål
2 skålar
uppläggsfat
såssnipa
gräddkanna
skål
mjölkkanna.

4 kaffefat medföljer
1 assiett, lagad, medföljer
kaffekanna, nagg
sockerskål, nagg
skålens lock saknas

Antal besök: 1 584