SMYCKEN, silver, 1900/2000-tal.

213305. SMYCKEN, silver, 1900/2000-tal.

4 broscher, 1 par knappar, ring, 2 hängen med halskedjor samt halskedja.

Slitage, enstaka skador, en nål saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 697