HALSBAND 18k guld med imiterade stenar samt pärlor, 1900-tal.

213295. HALSBAND 18k guld med imiterade stenar samt pärlor, 1900-tal.

Med imiterade lila stenar samt mindre pärlor.
Hänge höjd ca 3 cm. Kedja total längd ca 44 cm.
Vikt ca 3,0 gram.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt ca 3,0 gram.

Slitage.

Antal besök: 569