KAMMARELADDARE Löbnitz, Danmark 1800-tal. Märkt N. Löbnitz Köpenhamn, patent.

2132953. KAMMARELADDARE Löbnitz, Danmark 1800-tal. Märkt N. Löbnitz Köpenhamn, patent.

Skuren kolv med jaktmotiv
Tillhörande original kultång
Längd 100 cm.

Bruksslitage, fungerande mekanism, hanens tumgrepp med skada, låsspärren saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skuren kolv med jaktmotiv
Tillhörande original kultång
Längd 100 cm.

Antal besök: 1 160