KONTORSTOL, industridesign, proveniens enligt uppgift Flygfabriken Linköping, SAAB. Plakettmärkt SAAB. 1900-tal.

213246. KONTORSTOL, industridesign, proveniens enligt uppgift Flygfabriken Linköping, SAAB. Plakettmärkt SAAB. 1900-tal.

Proveniens enligt uppgift Flygfabriken Linköping, SAAB. Plakettmärkt SAAB.
Grön klädsel.

Kraftigt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grön klädsel.

Kraftigt slitage.

Antal besök: 936