Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Möbler
Fåtöljer & Stolar
STOLAR, ett par, Louis XVI-stil, 1900-tal.
213168. STOLAR, ett par, Louis XVI-stil, 1900-tal.
Medaljongrygg.
Bruksslitage. Fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
Medaljongrygg.
Bruksslitage. Fläckar.
Gomér & Andersson Linköping
330