SILVER, 5 delar, Georg Jensen samt Hans Hansen. Vikt ca 330g.

213155. SILVER, 5 delar, Georg Jensen samt Hans Hansen. Vikt ca 330g.

Uppläggningsbestick m.m.

Bruksslitage. Mindre repor. Mindre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Uppläggningsbestick m.m.

Antal besök: 768